• Новак
NCAA Zephyr Мажите е Извршен Snapback Шапка

NCAA Zephyr Мажите е Извршен Snapback Шапка

DEN 552.48

Достапност
Достапно за нарачка

100% Волна.Увезени.Предвремени затворање.Висок квалитет Покрена Везови.Melton волна круна.Одговараат на ткаенина стакло и Applique на предната лого.Извршен е snapback за dapper шапка фан дека сака чисти мода и стил.Направени од премиум Melton волна и одговараат на ткаенина и акцентирани со месинг претходно биле вклучени, оваа шапка е сигурен да бидат забележани.Zephyr, се различни.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат