• Новак
shamjina Меки Силиконски Дете Дете Носната Почиста Aspirator Анти-Рефлукс Snot Вшмукување Смена - Сина

shamjina Меки Силиконски Дете Дете Носната Почиста Aspirator Анти-Рефлукс Snot Вшмукување Смена - Сина

DEN 378.00

Достапност
Достапно за нарачка

Монтажни, лесен за чистење.Мек, флексибилен главата дизајн, ќе не боли носот на бебето.Со анти-рефлукс вентил за да се спречи snot назад тече.Направени од храна одделение силиконски, безбедно и мека.Компактен пренослив дизајн, лесно да се носат.Опис : - Направени од храна одделение силиконски, безбедно и мека. - Мек, флексибилен главата дизајн, ќе не боли носот на бебето. - Со анти-рефлукс вентил за да се спречи snot назад тече. - Монтажни, лесен за чистење. - Компактен пренослив дизајн, лесно да се носат.Спецификација : - Материјал : Силикон - Size : Прибл. 11 x x 3.8 3.8 cm/4.33 x 1.50 1.50 x inch Package Вклучува : 1 Парче Носната Cleaner Note : Pls дозволете мала големина грешка и боја разликата се должи на прирачник за мерење и различни монитори.Ви благодариме.Уживаат во шопинг и имаат пријатен ден! ☺.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат