• Новак
Бебе Носната Aspirator, Snot Blackhead Морон 2 во 1 Дизајн за Бебето се Грижат за Нос Чистење, Жена Blackhead Отстранување за Новородено Бебе Бебе, Жена(сина)

Бебе Носната Aspirator, Snot Blackhead Морон 2 во 1 Дизајн за Бебето се Грижат за Нос Чистење, Жена Blackhead

DEN 585.36

Достапност
Достапно за нарачка

Мека и моќни вшмукување совет дизајн, што е подобро од другите производи на пазарот.Мазна вшмукување и backflow превенција дизајн, лесно и безбедно да работат. 2 во 1 дизајн, тоа може да си го цица на snot и си го цица на blackhead.Силиконски материјал може да се со топла вода или ултравиолетови зраци светлина.Брза демонтажа, лесен за чистење.Мека и моќни вшмукување совет дизајн, што е подобро од другите производи на пазарот. 2 во 1 дизајн, тоа може да си го цица на snot и си го цица на blackhead.Силиконски материјал може да се со топла вода или ултравиолетови зраци светлина.Брза демонтажа, лесен за чистење.Мазна вшмукување и backflow превенција дизајн, лесно и безбедно да работат.Изработен од ABS и силиконски материјал, безбедно и трајно да ја користите.

Спецификацијата

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Nasal Aspirator
Material:
ABS, Silicone
Optional Colors:
Blue, Pink
Suction:
60KPa
Energy Intensity:
5 Gears
Power Supply:
USB
Weight:
Approx. 330g
Package list:
1 x Main Machine :
2 x Silicone Nozzle ( Different Type ) :
1 x Suction Blackhead Accessory :
7 x Rechangeable Sponge :
1 x USB Cable :

Со стоката дадена додека купуваат