• Новак
SHATCHI Големи Божиќ Порибување Печатени Шема Burlap Hessian Лен Вреќа Sock Виси Кеси Дома Декорација-Ирваси/Снешко/Робин/Божиќен Пудинг, 26x25cm

SHATCHI Големи Божиќ Порибување Печатени Шема Burlap Hessian Лен Вреќа Sock Виси Кеси Дома Декорација-Ирваси/Снешко/Робин/Божиќен

DEN 547.68

Достапност
Достапно за нарачка

Божиќ Чорапи Сет од 4 : Ирваси, Снешко, Робин и Божиќен пудинг.Ова е сезоната да се држат до cutest чорапи за вашиот mantel.Сите во вашето семејство ќе сакаат.Добар Квалитет : Направен од Hessian и Не-плетени.Издржливи и перат, обновливи и лесно укината станот за да зачувате простор кога не е во употреба.Димензија : Мерки 45см од Врвот до Пети.Отворање мерки 26cm.Голема Големина Божиќ камин чорапи, може да биде исполнет со одмор материјали како што се бонбони, подароци и играчки, итн.Вие можете безбедно и лесно да се обеси на дрвја, камини, ѕидови, и сите детали се внимателно стокмено, совршен за пополнување на различни подароци.Убав : Традиционални и класичната Божиќ елементи, убаво празнично објект за Божиќ. 4 Дизајнира Чорапи вклучени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат