• Новак
DaFuEn Дух Куче ноќта на Вештерките Костим Куче Облека за Мали, Средни и Големи Кучиња Девојка Фустани Кутре Партија Облека Кученце венчаница Мачка Облека за Chihuahua Здо

DaFuEn Дух Куче ноќта на Вештерките Костим Куче Облека за Мали, Средни и Големи Кучиња Девојка Фустани Кутре

DEN 143.76

Достапност
Достапно за нарачка

90" градите, 13. 【 Дизајн 】Класичен дизајн во Духот печати, око-фаќање во портокалова и црна боја, совршен за ноќта на вештерките партии и фотографии.93"" градите, 11.39" назад, 18.на облека е дополнително украсена со портокалова панделка вратоврска во средината за да го подобрите вашето домашно милениче cuteness.Медиум, се вклопува 11.Ве молиме мерка внимателно и изберете големината врз основа на податоците пред купување.Се препорачува за Schnauzer, Бостон , Samoyed, Husky. 【 Материјал 】Дух куче туту е направен со парична казна квалитет на ткаенина,Главно направени од полиестер материјал, меки и удобни.Нека вашето куче да падне во љубов со овој фустан.Се препорачува за Spaniel Westie, Боксер, Бостон Terrier.Во меѓувреме,Носење на овие печатени кутре кошули ќе го направи вашето домашно милениче многу поладна и cuter.Мало Куче Облека за Мали Кучиња Девојка Куче Облека за Големи Кучиња Куче Облека Кутре Облека Куче Летна Облека Миленичиња Облека Мачка Облека Мачка Облека Спецификации : Материјал : Полиестер Мали, вклопува 9.Се препорачува за Spaniel Westie, Боксер, Бостон Terrier.Големи, вклопува 13.Ние ќе ви помогнат да се реши ова прашање.Ве молиме овозможи мало боја грешка поради различни прикази.75"" вратот.X-Large, се вклопува 15.90"" градите, 13.45"" назад, 14.Топло напомена : ве Молиме овозможи мала големина грешка поради прирачник за мерење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат