• Новак
Dermedic Angio Preventi 55g / 1.94 оз Активни Анти-Навремено Ноќен Крем

Dermedic Angio Preventi 55g / 1.94 оз Активни Анти-Навремено Ноќен Крем

DEN 431.52

Достапност
Достапно за нарачка

Крем за кожа на лицето склони кон розова и vasodilation.Содржи nanosomal витамин Ц, troxerutin, arnica екстракт, маслиново и авокадо масла, витамин Д. го Намалува видливи црвенило и ги зајакнува капиларите, се спречува пукање на крвните садови, ја смирува кожата, ги ублажува оток, стегната капилари, што придонесува кон процесот на исцелување.Nanosomal витамин Ц, го забрзува синтеза на колаген и има антиоксидантни својства.Противалергиски, со термичка вода.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Хималаи Ревитализација Ноќен Крем за Оштетените & Стареење на Кожата, Секојдневно Длабоко Навлажнувачки преку

СО БЕЛИ ЛИЛИ И ДОМАТИ : Да им се помогне на видно место се намали појавата на слободните радикали оштетув

DEN 239.76