• Новак
12 мл. Топката Peen Чекан, 11 Fiberglass Рачка

12 мл. Топката Peen Чекан, 11 Fiberglass Рачка

DEN 895.20

Достапност
Достапно за нарачка

Главата Тежина (Lb.) : 3/4, Главата Тежина (Мл.) : 12.0, Раководител Материјал : Висока Јачина Никел Алуминиум Бронза.Топката Pein Чекан, Не Предизвика, Не-Магнетни, Отпорен На Корозија, Главата Тежина (Мл.) 12, Fiberglass Рачка, Севкупната Должина (Во.) 11, Не Tether Способен, Раководител Материјал со Висока Сила Никел Алуминиум Бронза, Не Предизвика, Не-Магнетни, Корозија-Отпорни, ги Исполнува/Надминува FM Одобрени.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Mayzhi Змеј Чекан Автомобил Живот Одгледување На Прозорец За Безбедност Чекан Отворено Кампување Виткање Мултифункционален

Професионални отворено производи, ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе се

DEN 1170.96