• Новак
Ampco Безбедност Алатки H-602FG Скалирање Чекан, Не Предизвика, Не-Магнетни, Отпорен на Корозија, 1 lb, 11 OAL

Ampco Безбедност Алатки H-602FG Скалирање Чекан, Не Предизвика, Не-Магнетни, Отпорен на Корозија, 1 lb, 11

DEN 3403.68

Достапност
Достапно за нарачка

Не-Предизвика, Не-Магнетни Фабрика Меѓусебна Одобрени, Направени во САД, Beryllium Слободни.Не-Предизвика за употреба каде запаливи или запалива vapors, течности, прашина или остатоци се присутни.Не-Магнетни за користете го во близина на високо чувствителни магнетни опрема; МНР и Чиста Соба средини; Отпорни на Корозија дури и во најтешките средини.Ampco Безбедност Алатки H-602 FG Скалирање Чекан, Не Предизвика, Не-Магнетни, Отпорен на Корозија, 1 lb, 11" OAL.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Mayzhi Змеј Чекан Автомобил Живот Одгледување На Прозорец За Безбедност Чекан Отворено Кампување Виткање Мултифункционален

Професионални отворено производи, ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе се

DEN 1170.96