• Новак
LUV ПРОФЕСИОНАЛНИ MISSYES , ПРИТИСНЕТЕ НА НОКТИТЕ КОМБИНАЦИЈА НА СВЕТЛО РОЗЕ И ЦРВЕНА , ПОДГОТВЕНИ ДА СЕ НОСАТ..ПАКУВАЊЕ ОД 2

LUV ПРОФЕСИОНАЛНИ MISSYES , ПРИТИСНЕТЕ НА НОКТИТЕ КОМБИНАЦИЈА НА СВЕТЛО РОЗЕ И ЦРВЕНА , ПОДГОТВЕНИ ДА СЕ НОСАТ..ПАКУВАЊЕ

DEN 480.00

Достапност
Достапно за нарачка

ПРИТИСНЕТЕ НА НОКТИТЕ. "Подготвени за носење гел за нокти е издржлив, флексибилни, и толку лесно да се применуваат! 2 начини да се носат : лепак или мега-лепило табови.Издржливи,флексибилни,Водоотпорни, дупка со доказ, без суво време е потребно!удобно, и да ги преземат минути да се применуваат! 28 мега-лепило картички, мини датотека, нокти stick & инструкции.Објектот Пакет Димензија : 0.94"" L x 2.68"" W x 5.5"" H До 7-ден носат".

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Јасно Помине Совети со Ноктите Лепила - доградба на Акрилни Нокти Совети со 5 Парчиња Помине Лепила Лажни Ноктите

Цврсти нокти совети и совршен дебелина.Не е премногу мало или тешко.овие нокти совети се многу лесно да

DEN 239.52

Лажни Нокти, Ноктите Совет Транспарентен Мирис Безбедно ABS за Нокти Салон за Нокти Ликовна Школа за Дома Академија

Ноктите совети се направени од високо‑квалитетна ABS материјал, безбедно и еко‑пријателски, нема чуден

DEN 254.16