• Новак
SAVITA 100pcs C Крива Помине Совети У Криви Квадратен Облик француски Лажни Нокти Совети со Кутија за Нокти Салони и DIY Помине Уметност 10 Големини (Транспарентна)

SAVITA 100pcs C Крива Помине Совети У Криви Квадратен Облик француски Лажни Нокти Совети со Кутија за Нокти

DEN 191.76

Достапност
Достапно за нарачка

Различни Големини : 100 PCS лажни ноктите понуди 10 различни големини со ноктите на секоја големина нумерирани 0-8 и 0+ поединечно.Ќе може да го изберат најсоодветен големина која одговара на вашите секој прст.АБС Материјал и В Криви Дизајн : C Криви помине врвот е направен од висок квалитет на АБС материјал, животната средина-пријателски и без мирис.Можете да го користите за безбедно.На плоштадот главата дизајн го прави вашиот ноктите повеќе елегантна и шармантна.Едноставна Операција : Транспарентна XL долги нокти совети се лесно да се намали, се наслика и да се применуваат, и може да се одржи на боја и без одвојување или формирање на ленти.Со шарени декорација, нокти ќе бидат повеќе физички.Лесен за складирање и за Носење и : Сите ноктите се уредно ставен во кутија и секоја мрежа е опремен со 10pcs нокти во иста големина.Кутијата е светлината-тежина и лесен за носење.Така можете да започнете со вашите нокти во секое време и насекаде.Широка Примена : U криви помине совет може да се широко се применува за да се помине салони, вештачки нокти украси, лични помине makeups, итн.Погоден за различни прилики како што се свадби, ноќта на Вештерките, матурска, разни партии и така натаму.Спецификација : Боја : јасно Материјал : ABS Тежина : 70 g/ 2.5 oz Пакет Големина : 16x8x1.4cm/6.3 x 3.1x0.6 инчен Пакет детали : 100pcs екстра долг c крива ноктите Забелешка : Поради прирачник за мерење, големина и тежина, може да имаат одредена грешка.Поради разликата помеѓу различни монитори, не може да биде мало боја разлика постои.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Лажни Нокти, Ноктите Совет Транспарентен Мирис Безбедно ABS за Нокти Салон за Нокти Ликовна Школа за Дома Академија

Ноктите совети се направени од високо‑квалитетна ABS материјал, безбедно и еко‑пријателски, нема чуден

DEN 254.16

LUV ПРОФЕСИОНАЛНИ MISSYES , ПРИТИСНЕТЕ НА НОКТИТЕ КОМБИНАЦИЈА НА СВЕТЛО РОЗЕ И ЦРВЕНА , ПОДГОТВЕНИ ДА СЕ НОСАТ..ПАКУВАЊЕ

ПРИТИСНЕТЕ НА НОКТИТЕ "Подготвени за носење гел за нокти е издржлив, флексибилни, и толку лесно да се при

DEN 480.00

ZYSS Лажни Нокти Лажни ноктите, Притиснете Го копчето за Пети Ноктите Вештина Нога Декорација да се носат Помине

❤ Супериорен квалитет : Овие нокти совети се изработени од АБС материјал кој е еколошки и е ниту токсичн

DEN 2222.40

LUV ПРОФЕСИОНАЛНИ MISSYES , ПРИТИСНЕТЕ НА НОКТИТЕ КОМБИНАЦИЈА ОД РОЗОВА И БРАУН БОИ , ПОДГОТВЕНИ ДА СЕ НОСАТ..ПАКУВАЊЕ

ПРИТИСНЕТЕ НА НОКТИТЕ "Подготвени за носење гел за нокти е издржлив, флексибилни, и толку лесно да се при

DEN 456.00

БАКНЕЖ Салон Акрилик француски Нокти Маникир Поставена, Мал Должина, Плоштад, Здроби Час, Ноктите Комплет Вклучува

Подобро Од Салон француски : Инспириран од сопствени салон акрилик, овие лажни ноктите лепак за неколку

DEN 191.76