• Новак
E&Целосна Покрие Ковчег Помине Совети - Јасно на доградба на Акрилни Нокти Ковчег Балерина Ноктите 480pcs Целосна Покриеност Притиснете на Лажни Лажни Нокти Вештачки ?

E&Целосна Покрие Ковчег Помине Совети - Јасно на доградба на Акрилни Нокти Ковчег Балерина Ноктите 480pcs Целосна

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

ВИСОКО КВАЛИТЕТНА ABS МАТЕРИЈАЛ : E тоа има боја и без ленти или поделба.ПОВЕЌЕ АПЛИКАЦИЈА : Овие ковчег лажни ноктите се погодни за вас, дали сте професионалец помине специјалист или помине уметност ученик.Мора да имате лажни нокти за нокти салони и DIY помине уметност дома.Добар подарок за убавина-свесни жени во вашиот живот.Совршен за сите прилики.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ZYSS Лажни Нокти Лажни ноктите, Притиснете Го копчето за Пети Ноктите Вештина Нога Декорација да се носат Помине

❤ Супериорен квалитет : Овие нокти совети се изработени од АБС материјал кој е еколошки и е ниту токсичн

DEN 2222.40

Акрилик Лажни Нокти Совети за Полнење,600pcs Јасно и Природни Половина Лажни Нокти Совети со Ноктите Лепак,Ноктите

00 инчен;БР.98 инчен;БР.35 оз помине лепак,1pc на ноктите лепак смена,1pc на ноктите полирање сунѓер,1pc ронки по

DEN 599.76