• Новак
Bling Уметност Лажни Ноктите Француски Лажни Гел Ombre Сина Squoval Акрилик 24 Медиум Совети

Bling Уметност Лажни Ноктите Француски Лажни Гел Ombre Сина Squoval Акрилик 24 Медиум Совети

DEN 311.76

Достапност
Достапно за нарачка

Сè што ви треба е во кутија : Ќе добиете 24 средни нокти (во 12 големини), 2 грам се држи на лепак, мини нокти датотека и дрвена cuticle стап.Ние потоа додадете сјај и посипете од трепет, тоа е овој слој, кој им дава на нашата гел ombre ноктите своите живописни сјај.Лепилото се снабдува со секој сет е СДС тестирани и одобрени.Bling Уметност Squoval Облик : Овие се квадратен облик на ноктите, но со заоблени рабови, создавање на природни софистицирани речиси прилагодени изглед.Ние заврши со додавање на заштитна УВ слој што ги прави отпорен на гребење.Ние почнете со додавање на една основна боја, ова е потоа да се прска со сјајни гел грб.Лесно да се применуваат : Bling уметност лажни Ноктите се совршен избор за девојки и жени кои сакаат убава салон подготвени лажни нокти што може да се примени дома во секунди.Тоа е најпознатите додворувања лажни нокти форма и е веројатно причината зошто тоа е нашата најпопуларните.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Акрилик Лажни Нокти Совети за Полнење,600pcs Јасно и Природни Половина Лажни Нокти Совети со Ноктите Лепак,Ноктите

00 инчен;БР.98 инчен;БР.35 оз помине лепак,1pc на ноктите лепак смена,1pc на ноктите полирање сунѓер,1pc ронки по

DEN 599.76

Лажни Нокти, Ноктите Совет Транспарентен Мирис Безбедно ABS за Нокти Салон за Нокти Ликовна Школа за Дома Академија

Ноктите совети се направени од високо‑квалитетна ABS материјал, безбедно и еко‑пријателски, нема чуден

DEN 254.16

ZYSS Лажни Нокти Лажни ноктите, Притиснете Го копчето за Пети Ноктите Вештина Нога Декорација да се носат Помине

❤ Супериорен квалитет : Овие нокти совети се изработени од АБС материјал кој е еколошки и е ниту токсичн

DEN 2222.40

24pcs Акрилик Ковчег Помине Совети Лажни Нокти Целосно Покривање Лажни Ноктите Љубов Срцето Дизајн на Вљубените(01)

100% сосема нов и висок квалитет.Објектот Материјал : ABS.Предмет Тип : Долго Балерина, Краток Stiletto.Боја : как

DEN 189.60