• Новак
Плоштадот/Trapezoid/Stiletto Лажни Нокти Совети Целосно Покривање Притиснете на Ноктите 11 Големини Стакло француски Лажни Нокти за на доградба на Акрилни Нокти Долги Бале?

Плоштадот/Trapezoid/Stiletto Лажни Нокти Совети Целосно Покривање Притиснете на Ноктите 11 Големини Стакло

DEN 676.80

Достапност
Достапно за нарачка

Плоштадот/Trapezoid/Stiletto Лажни Нокти Совети Целосно Покривање Притиснете на Ноктите 11 Големини Стакло француски Лажни Нокти за на доградба на Акрилни Нокти долги балерина, лажни нокти stiletto плоштадот притиснете на кратко се расчисти со дизајни и charms Features : 100% сосема нов и висок quality Coloured глазура ефект,тоа звучи чудно, не е понапредна од просечната плоштадот ноктот но бидете прст тенки и подолго тип.не се токсични,без мирис,без штети на вашето здравје.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Високо квалитетен материјал , долготраен плоштадот ковчег ноктите 500pcs се направени со висок квалитет АБС материјал кој ќе трае најмалку 1-2 недели.спарување до бои и шарени декорација,вашите нокти може да биде повеќе природни.Спецификација : Материјал : ABSSize : 11 Size Лента : Stiletto,Trapezoid,Square Package Вклучува : 500 Парчиња Лажни Nailnote : ве Молиме овозможи 1-2cm грешки поради прирачник за мерење,pls бидете сигурни дека ќе не ум пред цел.Лесно да се работи,природни ковчег на доградба на акрилни нокти се лесно да се намали, боја и се примени и убаво да го држите боја без одвојување или streaking.совршено да се користи на свадба ,матурска ,датира, погоден за ноќта на вештерките, божиќ ,денот на вљубените и други фестивал.прекрасен подарок за девојка,семејството и пријателите.прекрасен подарок за девојка,семејството и пријателите.Лесно да се работи,природни ковчег на доградба на акрилни нокти се лесно да се намали, боја и се примени и убаво да го држите боја без одвојување или streaking.Обоени глазура ефект,тоа звучи чудно, не е понапредна од просечната плоштадот ноктот но бидете прст тенки и подолго тип.Различни големини и совршена должина, 500pcs ковчег во облик на доградба на акрилни нокти нудат 11 различни големини нокти во кутија,така што ќе можете лесно да го означите и да ги пратите на, да се исполнат повеќе прст ноктите.

Спецификацијата

Material:
ABS
Size:
11Size
Tape:
Stiletto,Trapezoid,Square
Package Includes:
500 Pieces Fake Nail
note:
Please allow 1-2cm errors due to manual measurement,pls make sure that you do not mind before you order.
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :

Со стоката дадена додека купуваат

БАКНЕЖ Салон Акрилик француски Нокти Маникир Поставена, Мал Должина, Плоштад, Здроби Час, Ноктите Комплет Вклучува

Подобро Од Салон француски : Инспириран од сопствени салон акрилик, овие лажни ноктите лепак за неколку

DEN 191.76

LUV ПРОФЕСИОНАЛНИ MISSYES , ПРИТИСНЕТЕ НА НОКТИТЕ КОМБИНАЦИЈА ОД РОЗОВА И БРАУН БОИ , ПОДГОТВЕНИ ДА СЕ НОСАТ..ПАКУВАЊЕ

ПРИТИСНЕТЕ НА НОКТИТЕ "Подготвени за носење гел за нокти е издржлив, флексибилни, и толку лесно да се при

DEN 456.00