• Новак
Професионални УВ LED Помине Светилка 48W - Салон/Домашна Употреба Фен за лак - 4 Тајмер Режими на - Нокти и Педикир Компатибилен Гел лак Лекување Светилка - LCD Дисплеј | Бо

Професионални УВ LED Помине Светилка 48W - Салон/Домашна Употреба Фен за лак - 4 Тајмер Режими на - Нокти и

DEN 1198.80

Достапност
Достапно за нарачка

Дали некогаш сте се обиделе да го пиете вашето кафе или да одговорите на вашиот телефон со гел смена помине клипови на вашите прсти?Ако имате, тогаш знаете дека е близу на невозможно да се направи.Оваа поставка ви нуди да се излечи брзина до двапати побрзо како стандард УВ LED помине светилка и целосна лек трае само 30% од вкупното време на традиционалните помине светилка.Ние се стави на нашите инженери за работа, и тие дојдоа со оваа фантастична идеја на гел смена клипови кои ќе остават на другата страна на вашиот прст за грчевито држејќи се и туркање.ТАЈМЕР СО ВРЕМЕ МЕМОРИСКА ФУНКЦИЈА Magic UV има 10/30/60 вториот тајмер и 99 вториот НИСКА ТОПЛИНА MODE/ Двојно моќ амбиент за подобар лек во зависност од вашиот DIY потреби и специфични гел лак е барања.Супер лесно да се чисти, голем простор и вграден систем за ладење дупките, кои им дозволуваат на топлината да лесно веднаш исчезнува, заштита на вашите нокти фен и одржување на нејзиниот подготвени да лек за сите ваши француски совет нокти потреби.ПРОФЕСИОНАЛНИ СИТЕ-ВО-ЕДНО ПОМИНЕ СВЕТИЛКА Magic UV е еден-парче затворен систем дизајниран со 36 компјутери UVLED во комбинација монистра светлина.ОТСТРАНЛИВ БАЗА ДИЗАЈН Магнетни дното плоча може да се расклопуваат, работи на двете раце и нозе.ИДЕАЛЕН ЗА СЕКОЕ ОСТАНУВАЊЕ ДОМА СИТУАЦИЈА Со Magic UV можете да DIY ноктите дома наместо да оди на салон за убавина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ноктите Фен Светилка,72W Гел лак на УВ Светлина Погоден за Нокти Фен за Лекување на Светлината Побрзо 4 Поставување

[1 Светилка е погоден за повеќето гелови] Бидејќи постојат толку многу различни ноктите полирање, оваа п�

DEN 2855.76

Qin УВ LED Помине Светилка 48W, Професионални Помине Фен Гел лак Светлина, УВ Помине Светлина со 4 Тајмер Поставување,

Ја спречува светлина истекување, прави вашите раце подобро, и го спречува десктоп од тоа да биде изгорен

DEN 1958.40

Ноктот Мини Светлина Притисок Рачни Помине Уметност Притиснете Светлина Помине Светло Силикони Ноктот Налепница

Лесен за користење : Ова помине уметност притиснете светилка, вие само треба да притиснете го ont ноктите,

DEN 230.16