• Новак
60W Преносни Помине Светилка Гел лак Фен за Брзо Сушење на Ноктите Уметност Машина за Лекување на Гел лак со 3 Мерењето Поставување Идеален за Дома и Патување 100-240V(НИ)

60W Преносни Помине Светилка Гел лак Фен за Брзо Сушење на Ноктите Уметност Машина за Лекување на Гел лак со

DEN 273.60

Достапност
Достапно за нарачка

LED дигитален дисплеј голем екран, интелигентни времето, на 30 години, 60-ТИТЕ, 99 S безболно на чекање задолжително. 60 W моќ, можете брзо и целосно се пече colloid, може да сува УВ лепак, лак, продолжување, лепак итн.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Ноктите Светилка Материјал : ABS Изборен Стил : ЕУ Plug 100-240 V, НИ Plug 100-240 V Боја : Бела Моќност : 60 W Светилка Монистра : 42 Батерија : Литиум батерија Капацитет : 15600m Ah Време на Полнење : Околу 2 часа Користење Време : Околу 12 часа УВ бранова Должина : 365 + 405nm Пакет Листа : 1 x Помине Lamp1 x Моќ Line1 x Прирачник. Инфраред интелигентни индукција, лесно лекување на LED/UV лак.На мека и заслепувачка светлина нема да им наштети на вашите очи. 60 W моќ, 42 УВ/LED светилка монистра, без мртов агол да се исуши сите лепак лесно.☼Високо-квалитетни материјали : На фен користи високо-квалитетна ABS материјали, безбедно и издржливи, и долг животен век.Супер топлина дисипација функција, без топлински за долго време се користи.Функција : 1. Супер топлина дисипација функција, долго време ја користите не е жешко. ☼Сите круг на сушење : 42 УВ / LED светилка монистра, целосно сушење агол, без мртвите зона, може брзо и ефикасно да се исуши ноктите полски.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ноктите Фен Светилка,72W Гел лак на УВ Светлина Погоден за Нокти Фен за Лекување на Светлината Побрзо 4 Поставување

[1 Светилка е погоден за повеќето гелови] Бидејќи постојат толку многу различни ноктите полирање, оваа п�

DEN 2855.76

Ноктот Мини Светлина Притисок Рачни Помине Уметност Притиснете Светлина Помине Светло Силикони Ноктот Налепница

Лесен за користење : Ова помине уметност притиснете светилка, вие само треба да притиснете го ont ноктите,

DEN 230.16

Qin УВ LED Помине Светилка 48W, Професионални Помине Фен Гел лак Светлина, УВ Помине Светлина со 4 Тајмер Поставување,

Ја спречува светлина истекување, прави вашите раце подобро, и го спречува десктоп од тоа да биде изгорен

DEN 1958.40