• Новак
Ноктите Clippers за Дебели Ноктите, Екстра Широк Вилица Отворање на Ноктот и Нокти Clippers Поставите Машина Cuticle Nippers со Нокти Датотека за Мажи&Жени

Ноктите Clippers за Дебели Ноктите, Екстра Широк Вилица Отворање на Ноктот и Нокти Clippers Поставите Машина

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

????3 Pcs Помине Clipper Сет : Ноктите clipper сет содржи помине clippers, cuticle nippers и нокти датотека.ноктите clipper се погодни за сечење вашиот прст ноктите и пети ноктите, cuticle nippers помага за безбедно да го отстраните cuticle на прстите на рацете и нозете, и нокти датотека може да ја израмните на ноктите и да ги направи мазна.Оваа помине clipper комплет може да обезбеди професионален маникир и педикир услуги. ????Остри Ножеви : Ноктите clippers поставени се направени на премија од не ' рѓосувачки челик , силна & остри ножеви со двојно свиткани рабови.За оние од нас со ingrown ноктите, дебели ноктите, збркана ноктите и да се добијат овие, тие работат добро.Особено за средување на ноктите ноктите. ????Ергономски Дизајн : Ноктот clippers со 3.54 инчен лост,удобно и ергономски да се користат, тие може да го намалува притисокот е потребно, ја зачувате вашата сила и време. ????Екстра Широк Вилица Отворање : во Текот Големина помине clipper за дебели нокти до 15mm е погодна за екстра дебели ноктите и ноктите.Дршката е засилен за дополнителна сила кога го притискате надолу на дебели ноктите.Специјализирани дизајн за добра потпора и не се лизга акција. ????Совршен Подарок : Ова надградени нокти clipper собата е погодна за семејствата и ноктите салони.Тоа е одличен избор за подароци, особено погоден за Божиќ, Денот на Мајката, Таткото Ден, денот на Благодарноста и Годишнина, итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат