• Новак
YI0877CHANG Помине Clippers Комплет Дами Црни Нокти Clippers Сет од не ' Рѓосувачки Челик Помине Clippers Постави Лицето Cuticle и Ноктите се Грижи Алатки со Црвена Кожа Случај Нокти Сет

YI0877CHANG Помине Clippers Комплет Дами Црни Нокти Clippers Сет од не ' Рѓосувачки Челик Помине Clippers Постави

DEN 1042.80

Достапност
Достапно за нарачка

Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.Име на производ : Ноктите Clipper Set Product материјал : не ' рѓосувачки steel Product тежина : околу 380g Applicable објект : Adultprompt : 1. Добредојдени да ги споделат и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.Ова Нокти Педикир во собата може да се вклопат во речиси секоја чанти или рамо кеси, алатка, вие не ќе сакаат да се одделат во вашиот патувања и, исто така, секојдневниот живот. Производ големина : 19 cm (7. Постојат и други лекови, во овој магазин, добредојдени сте да ја посетите повторно!Ако постои било каков проблем, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Поради прирачник за мерење, некои мали грешки може да се случи, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам. Поради различни агли и снимање светлина, мало хроматските аберации може да се случи, ве молиме да се разбере. Ве молиме имајте на ум дека кога чистење на производот, ве молиме чистење на производ со вода и мека крпа и избришете ја суво време.Производот е направен од високо-квалитетни нерѓосувачки челик, остар, силни и издржливи.Вклучувајќи помине clippers дека можат да ги задоволат секојдневните потреби и имаат повеќе функции, вклучувајќи рака грижа, нога нега и лицето за нега, и мулти-функционална ножици tools.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат