• Новак
Сали Хансен Убавина Алатки, Клип N' Фати-Контрола Контрола Помине Клип со Catcher

Сали Хансен Убавина Алатки, Клип N' Фати-Контрола Контрола Помине Клип со Catcher

DEN 124.08

Достапност
Достапно за нарачка

Contoured рачка за контролирана зафат.Не-хаос исечоците catcher.Нерѓосувачки челик.Сали знае ноктите се најдобри додаток.Сега Сали, го прави лесно да се добие салон ефект, во секое време, на било кое место.Најдете вашиот омилен денес.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Сина Спирална Галаксија Мултифункционален Помине Clippers,Преносни Ноктите Машина со Шише Настроената и Keychain,Ноктите

Материјал Опис : Метал.Премиум Материјал : Овие нокти ножици се направени од висококвалитет, многу издрж

DEN 2044.80