• Новак
Revlon Фати-сите Помине Clipper, 1 count

Revlon Фати-сите Помине Clipper, 1 count

DEN 215.52

Достапност
Достапно за нарачка

НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК CLIPPERS : Направена од ултра-трајни нерѓосувачки челик, која е посилна од други пластични catchers.ПРЕЦИЗНИ за ЧЕШЛАЊЕ : Ова се криви сечилото е екстра остар, така можете да добиете совршен клипови во секое време.ВГРАДЕН-ВО CUTICLE ТЛАСКАЧ : лост работ на ноктите машина двојки како cuticle тласкач за вашиот следен at-home нокти и педикир.ХАОС-СЛОБОДЕН РАСЧИСТУВАЊЕ : На catcher има сите ваши исечоците, па може да се избегне со неуредна расчистување.Само бришење на catcher кога сте подготвени!.Чувајте ги вашите нокти негувани, хаос-бесплатно!Нашите нерѓосувачки челик помине clippers го фати вашиот исечоците како ќе се намали и задржете нив се додека вие сте подготвени за да го испразните алатка, така што никогаш не сте оставени со исчисти работа.Додека другите catchers се направени од пластика, со нашиов се издржливи нерѓосувачки челик што не рѓа или ги кородираат, и не треба дополнителни делови да се изгуби или да се прекине.Клип со прецизност; остри остро тример прави за чиста енергија на секој ноктите.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат