• Новак
Mona43Henry Акрилик Течни Професионални доградба на Акрилни Нокти Течни Ултра Сјај и Силна Природни Нокти Плоча Помине Проширување и Ноктите Резба за Секојдневна Нокти

Mona43Henry Акрилик Течни Професионални доградба на Акрилни Нокти Течни Ултра Сјај и Силна Природни Нокти Плоча

DEN 1756.80

Достапност
Достапно за нарачка

Се примени за да се помине. Четка акрилик во прав со акрил течност на ноктите.Парична казна Занает : Во акрилик течни карактеристики на максималната сила формула за на доградба на акрилни нокти, за да се обезбеди најдобри се поврзе со природни нокти плоча. Се применуваат на врвот грб, лек од страна на LED/УВ ламба.Спецификација : Име : Ноктите Акрилик Liquid Nail Продолжување Чекор : 1.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

DANSHILONG Ноктите Дизајн Мат Голи високи Потпетици Лажни Ноктите Црн Лист Шема Бадемово Посочи Вештачки Притиснете

Материјал : Акрил.Боја : Како на фотографии е прикажано.Примена : Прст.Пол : Жените, Невестата, Девојки.Кол

DEN 432.48