• Новак
Сауна Дрвени Кофа,Спа, Сауна,Впие Footbath Слив,Рачно Изработени Масажа Кофа Нога Бања,Нога Спа Миење Кофа Нозе Бања Слив Када

Сауна Дрвени Кофа,Спа, Сауна,Впие Footbath Слив,Рачно Изработени Масажа Кофа Нога Бања,Нога Спа Миење Кофа

DEN 4323.36

Достапност
Достапно за нарачка

●МАТЕРИЈАЛ : Изработени од природни букови материјал, тоа се еколошки, издржливи и трајни. ●ПРОИЗВОДСТВО : рачно изработени сауна кофи се единствени. ●ПРОЦЕС : Со carbonized совршен изработка и мазна површина, исклучителен дизајн. ●Животна СРЕДИНА : Со мазна површина и исклучителен дизајн, тоа е најдобар избор за семејна забава во луксузни сауна или во напредни сауна клуб. ●Answer : ___________________________ NOTE : По користење на нога бања, чувајте го сув и да се чува на ладно, вентилирани место. ☞ Оваа цврсто дрво нога када е беспрекорно се спојуваат за визуелни и дрвени буриња.На работ дизајн е полесен, отпорен на корозија и издржливи.Име на производ : Нога када, footbath, сауна bucket Product материјал : oak Whether тоа е рачно изработени : yes Water ниво висина : 15cm (inclusive) -17cm Bottom дијаметар : 35cm Outside висина : 21cm Note : Големина : Секој дрвена нога бања е страна-изградена и има 1-2cm грешка.Спецификите се предмет на вистински приемот.Хроматските аберации : Бидејќи снимање светлина е различна од екранот, боја и сликата ќе биде малку различен, кој е вистинска работа.Тежина : цврсто дрво производи, тежината ќе биде малку погрешно.Service : Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро, ние со нетрпение очекуваме да се обезбедување на вас со подобра услуга, ви посакувам среќен живот, ви благодарам.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат