• Новак
Нога Носила Машина, се Водат за Обука Флексибилност Протега Обука Машина Теле Бедрото Тело Продолжување Уред Фитнес Опрема за Домашна Теретана

Нога Носила Машина, се Водат за Обука Флексибилност Протега Обука Машина Теле Бедрото Тело Продолжување Уред

DEN 11764.08

Достапност
Достапно за нарачка

Едноставно се претвори во опрема-управувано чудак и ногата носители со аташе.➤Се разбира, постојат професионална фитнес ентузијасти.Истегнување е важно пред и по многу спортови, како што се танц, јога, и карате.Користете ја оваа машина да се рашири нозете за десет минути на ден, можете лесно може да се одвои!Specification Name : нога splitter Material : челични цевки, PUSafe носивоста : 200 KGFor луѓе : ➤Луѓето во потреба на истегнување, врат и рамена болка, долги и кратки нозе, не може да се превиткуваат, не можејќи да клеча, нефлексибилен да се сврти, чекор не е тесна, и таму е зрачење болка во петицата тетивите, рацете, лактите и колената, вкочанетост, оток Тоа е болно дека овие услови се предизвикани од страна на тетивите.Овој вид на толпата која се протега машина дефинитивно може да им овозможи на ентузијасти за да внесете нова висина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

носила Дели Машина Нога Дели Тренер Подобри Нога Флексибилност Водат Лигаменти се Протега на 180 Степени Обликувањето

Ви благодариме за добра комуникација!* Ние ветува дека ќе брод во рок од 24 часа, а времето за испорака е 720

DEN 750.00

НОГА 1pcs ПВЦ Мускулите Тенка Клип Тенок Фитнес Салата Бедрото Рака на Градите, Половината Тренер Домашна Фитнес

Мултифункционален дизајн : Ефикасно регулирање на бутовите, triceps, задникот, задникот и во грбот.Компакте

DEN 742.80