• Новак
Camila Solingen CS22 Callus Смена за Нозе и Рака, Сува Нозе Третман и Отстранување на Брадавица, Жилет Сечилото Scraper Нога Exfoliator, Педикир Алатки за Здрава Нога Нега, Pedi Пченка и Мр?

Camila Solingen CS22 Callus Смена за Нозе и Рака, Сува Нозе Третман и Отстранување на Брадавица, Жилет Сечилото

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

ГОЛЕМИНА / ДИМЕНЗИИ : 5.5 инчи на парична Казна германски Металургија; Нерѓосувачки Челик Педикир Алатка за callus отстранување и лична нега направени во Solingen, Германија.Користење со Solingen Жилет Сечилото за целосна нега на кожата во собата, професионални нога хлапак искуство.SOLINGEN ЧЕЛИК : Solingen Callus Removers да се направи со не ' рѓосувачки челик за употреба со еднократна употреба жилети, наострен за брза за нега на кожата.Ова нога подносителот за мртвите кожата глајд модели над вашата нога, за пченка отстранување и признавање ќе мека нозе.КАКО ДА го КОРИСТИТЕ : како мртвата кожа смена, прво вметнете остар жилет сечилото во бричење на главата.Лизгајте преку било сува кожа и callus места, првиот дејствува како пета scraper за нозе и нога хлапак, додека callus не е повеќе.Обидете се со CS23 жилети.ВЕЧЕН СПА КВАЛИТЕТ : Solingen Челик е централен од било педикир за полнење.Camila Solingen носи постојано остри педикир и пета scraper алатка.Со Camila Solingen гаранција за квалитет, ние се осигура кавга слободен враќање и замена на сите педикир tools.ЗА CAMILA SOLINGEN : Професионален Маникир / Педикир Спроведува направени со висок квалитет Solingen Нерѓосувачки Челик.Нерѓосувачки Челик конструкција со ултра остри хируршки одделение рабови се елиминира заканата од ' рѓа.Доживотно Трајни и Анти-Корозивни Заврши.Camila Solingen е Доверлив Глобално ниво, од страна на Професионални Нокти Убавина Техничари.Безусловна 100% Гаранција, доколку не сте задоволни од било која причина, нека се знае и да се добијат без да се расправаме наплата.Големина : 5.5 Инчен (Пакување од 1).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат