• Новак
XHYCKJ 6PCS S Led Осветлен Nocks за Стрели со .244/6.2 mm Внатре Дијаметар,Шрафцигер Вклучени

XHYCKJ 6PCS S Led Осветлен Nocks за Стрели со .244/6.2 mm Внатре Дијаметар,Шрафцигер Вклучени

DEN 333.12

Достапност
Достапно за нарачка

Прави следење на вашите стрели ноќе или дење лесно.Одговара за стрели со 6.2 mm/0.244" внатре во дијаметар.Bowstring активирана на-исклучување.На животниот Век на батеријата на Led Осветлен Nocks : До 48 часа.Поврзуваа со шрафцигер направете го тоа лесно да го исклучите.Не се соберат потребни.Led Осветлен Nocks за Стрели со 0.244" Внатре Дијаметар Карактеристики Висока Видливост : На essiential алатка за стрелаштво лов Внатре Кол : .244 Инчен Batterie : Литиум batterie, заменливи Долго batterie живот : 48 часа Avaible Бои : Црвена/Зелена/Блу/Жолта/шарени(Блесна со 7 бои) Пакет Содржина 6× Запалени Nocks1×Шрафцигер.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат