• Новак
LED Планета Неонски Знаци Светло Сина/Розова Led Ѕид Оркестарот, Симпатична Сатурн Светилка, Батерија Или USB Работеше Дома Декор, Божиќ Подароци

LED Планета Неонски Знаци Светло Сина/Розова Led Ѕид Оркестарот, Симпатична Сатурн Светилка, Батерија Или USB

DEN 213.12

Достапност
Достапно за нарачка

Она што е уште поважно, има 1 виси кука дупка која ќе ви овозможи да се прикаже на Планетата Неонски Светлина на ѕид.Security &Преносни : Cordless батерија управувана, безбедно и лесно да се вклучи или исклучи.Прекрасен Дизајн на Планетата во облик на неонски знаци ноќ светлина е идеален за око фаќање украс за вашата партија или дома на маса и на ѕид.Спецификации : Боја : Моќност : USB или 3 x AA Батерии (не се вклучени)).Неонски планета светлина со симпатична, убава и уникатен стил апсолутно ќе победи на корист на вашиот малиот принц и принцеза.Направени со пластика која може да биде флексибилно врши било каде.Ве молиме да се справи со овој производ внимателно за да се избегне оштетување на светилки.Планетата Неонски Знаци Дизајн : Планетата неонски светла светлина до вашиот дом, блескав розова и сина боја, додадете романтични со LED неонски знаци за спалната соба декорација.Answer : ___________________________ NOTE : Планетата неонски нема светлина ако батеријата е мртов или батеријата напон не е доволно, ве молиме заменете ги со други батеријата или приклучокот да се обиде.Големина - 11.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Персоналните Хокеј Ноќ Светлина, Хокеј Ноќ Светлина, Момчето Соба, Дете Спална соба Оркестарот на Децата Светлина,

★Услуги на клиентите★ Тука во Etchey, ние сме горди да понудат врвен квалитет на материјалот на пристапни

DEN 407.76

Персоналните Жирафа Ноќ Светлина, Жирафа Ноќ Светлина, Дете Соба, Дете Спална соба Оркестарот на Децата Светлина,

★Персоналните Ноќ Светлата★ Etchey е нов личен ноќ светлата се морадецата се дар.боја опции, се прилагоду

DEN 551.76