• Новак
, Usb Полнење Преносни Clip-за Selfie Пополнете Светлината со 36 Предводена за Телефонот Фотографија, Видео Камера, Девојката го Прави До Случаен Боја

, Usb Полнење Преносни Clip-за Selfie Пополнете Светлината со 36 Предводена за Телефонот Фотографија, Видео

DEN 194.64

Достапност
Достапно за нарачка

Опремен со 450m AH изграден во батеријата и го поддржуваат USB полнењето.Тоа може лесно да се кандидира над 4 до 7 часа кога батеријата целосно полнење.На силиконски гел е дизајниран за да се заштити од гребнатини и максимално задржување дебелина е 18mm.Тоа може да се одржи во јака, на стакло, шаторот, на ранци, на мобилен телефон, велосипедот стојат, стаклена површина и така натаму.Ова се пополни светлина има диви употреба опсег, тоа може да се користи во selfie, make up, , кампување светлина, избор светлина, велосипедизам и флеш работи.Шминка, selfie фотографии, темни предели vlogging итн,и дека постепено ќе се добие посветла или dimmer што ќе го притиснете-и-задржете на power копчето,фати било совршен selfie ви се допаѓа со совршена светлина.Висок дифузија порозни светлина маска дизајн, ПРЕДВОДЕНА мулти-извор густа дистрибуција прави пополнете светлината рамномерно, комплементарни светлина е повеќе downy и убава.Спецификации : Светилка Моќ : 3 WInput Напон : USB 3.5 Фон/Исклучување хируршка постапка : Button Size : 8,6x2.7cm Color : Бела/Розова/ /Black Material : ABS/PCPacking Содржина : 1x Дополнителна Светлина,1x USB Полнење Линија.Answer : ___________________________ Note : 1.1 инчен=2.54 см/1cm=0.39 инч.2.Ве молиме овозможи некои грешки поради прирачник за мерење, pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на производот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат