• Новак
Адвент Календар Некој Ноќ Светлата Затворен,Ѕид Декоративни Nightlights за Спалната соба Расадник Бебе Соба Plug-in LED

Адвент Календар Некој Ноќ Светлата Затворен,Ѕид Декоративни Nightlights за Спалната соба Расадник Бебе Соба

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

Велат good-bye да bumping во пречки во темница.5 W, без користење прекумерна електрична енергија; долготраен ДОВЕДЕ до to60000 часа не се грижите за сијалицата заменете.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви дополнителни прашања.Тековната:≤25 MA; 4.Net Тежина:60g; 6.Издржливи и Сигурен : Со високо квалитетни пластични, ова pack 2 led ноќ светлина има долго .Велат здраво на лесен, безбеден и удобен живот во текот на ноќта.МУЛТИ-ЦЕЛ : Ова ДОВЕДЕ ноќ светлина е совршен за бања, спална соба, ходникот, скали, кујна, дневна соба, и детска соба, се создаде безбедноста на околината, исто така, преносни за патување.Добро дизајниран мини outlook е простор-за заштеда на енергија и не го блокира дното штекер за други уреди.5 во D x 2 H (76 MM x 112 MM x 47 MM).Ја придружува вас и вашето семејство со овој удобен LED ноќ светлина.Само вистинската количина на светлина, не груби за вашите очи; совршен за добивање на до во текот на ноќта и не морале да го вклучите светлата да се разбуди другите нагоре, го осветлуваат сите пречки во собата.АВТОМАТСКИ СЕНЗОР NIGHTLIGHT : Многу Паметен, Тоа се пали Кога Ви е Потребна, Не Бара од Вас за Да се Префрлате Рачно, Која Може да се Спречи Вас Од Заборавајќи Да го Исклучите И да Губат Моќ. Влезен Напон:AC110-127 V; 2.ЕНЕРГЕТСКИ ЕФИКАСНИ : Max 0.Излезен Напон:DC2.Покрај тоа, за разлика од другите ноќ светла со батерии кои можат да станат dimmer, бидејќи на ниска моќност, светлината на овој приклучок во светилка е супер стабилна.Со Помош На Неговиот Компактен Дизајн, Оваа Модерна Ноќ Светлина Може да Биде Вклучен Во Било кој Стандард се Користи Затворен Вентил, Остава 2 Штекер Слободни За Други Уреди.5 во D x 2 H (76mm x 114mm x 48mm); 5.Димензија:3 во W x 4.

Спецификацијата

1. Input Voltage:AC110-127V; 2.Output Voltage:DC2.8V; 3.Current:≤25MA; 4.Dimension:3 in W x 4.5 in D x 2 in H (76mm x 114mm x 48mm); 5.Net Weight:60g; 6.Power:0.5W; :

Со стоката дадена додека купуваат

Персоналните Хокеј Ноќ Светлина, Хокеј Ноќ Светлина, Момчето Соба, Дете Спална соба Оркестарот на Децата Светлина,

★Услуги на клиентите★ Тука во Etchey, ние сме горди да понудат врвен квалитет на материјалот на пристапни

DEN 407.76