• Новак
Chiloskit 66mm Bullseye Дух Ниво Круг Меур Дух Leveler Алатка Rv Апарати,Точноста 30' /2mm

Chiloskit 66mm Bullseye Дух Ниво Круг Меур Дух Leveler Алатка Rv Апарати,Точноста 30' /2mm

DEN 209.04

Достапност
Достапно за нарачка

Одлично за израмнување RVs, campers,приколка јазици или hitches, големи алатки, tripods, камери, слики, пушка почива, мебел, Израмнување,апарати, машини, базен маси.Направени од ПММА, ABS & Пластика, без лепак или лепило е вклучена.Водоотпорен заврши.Ниски трошоци за пластични кружни ниво.На кружни шишенцето има за регистрација на ознаки.Меур ниво е широко се користат во следниве случаи : прилагодување на LCD месеци, set-top кутии, hangin.Целокупната Дијаметар : 66mm/2.6 инч.Вкупна Висина : 10 mm/0.4. На Chiloskit меур ниво е направен од Високо-квалитетни материјали ,Висока Чувствителност , добро направени .Широк спектар на апликации.И двете се користи за DIY или Професионална употреба.Апликации : Прецизност Инструмент Израмнување,Изградба нивоа,Градење на алатки.Ова ниво може да се користи на многу места, ниво нагоре tripod, телескоп, камера, ќе може да лепак ова ниво на камерата стојат leveler, израмнување Телевизори, LCD месеци, се приспособат на слики.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Удобен Со Дупки за Монтажа Дух Ниво Меур, Ниво Меур, Трајни производи за Хоризонтална Динамичка Рамнотежа Друга

Тоа е погоден за хоризонтална калибрација на рамнотежа на електронски скала, камера платформа и друга о

DEN 967.20

Мини Израмнување Меур Владетел, Мини Изглед Повеќе Точни Мерења Мал Меур Ниво Владетел Лесно Да се Носат Јасно

Балон во внатрешноста на кругот ќе кажам дека објектот површината е на ниво како балон покажува во сред�

DEN 2196.00