• Новак
Driak 48Mm Висока Точност алуминиумски Легури Школка Кружни Bullseye Меур Дух Нивоа

Driak 48Mm Висока Точност алуминиумски Легури Школка Кружни Bullseye Меур Дух Нивоа

DEN 213.12

Достапност
Достапно за нарачка

Сина Метал Дух Бикови Око Меур Површината Plumb Ниво - Караван Круг Површината.Апликации : Прецизност Инструмент .Висока прецизност мерење скали.Роботски системи за израмнување.Висок контраст меур.Широк температура опсег.Алуминиум домување.Високо квалитетни пластични шишенцето.Чувствителност 34' по 2mm меур movemement.Апликации Прецизност Инструмент Израмнување Висока прецизност мерење скали и Роботски системи израмнување Спецификации : Чувствителност : 34minutes по 2mm Шишенцето Материјал : Акрилик - Случај Материјал : Алуминиум Монтажа Метод : Завртка или надолу слободни стои - Меур Големина : 4.8 мм Прстен Боја : Црна Течност Боја : Сина Целокупната Дијаметар : 48 мм од Телото Дијаметар : 35mm вкупна Висина : 13mm Страната Висина : 4 mm Дупка со Дијаметар : 2.6 mm Оперативна Температура Дијапазон : -10 до 60 °C, Температура на Чување Опсег : -25 до 65°C Пакет се Вклучени : 1 меур ниво.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Удобен Со Дупки за Монтажа Дух Ниво Меур, Ниво Меур, Трајни производи за Хоризонтална Динамичка Рамнотежа Друга

Тоа е погоден за хоризонтална калибрација на рамнотежа на електронски скала, камера платформа и друга о

DEN 967.20