• Новак
Стенли 42-264 9-Инчен Врвот Прочитајте Торпедо Ниво

Стенли 42-264 9-Инчен Врвот Прочитајте Торпедо Ниво

DEN 264.24

Достапност
Достапно за нарачка

Тешко лесни Cycolac ниво со 3 лесно претставник.Топ читање функција.Висок Квалитет На Нови!!!!!!!. 3 1/2 целокупната должина.Опис на производот НИВО ТОРПЕДО 9 WORKMSTR.Стенли Рака Tools е бренд на страна алатки.Тоа е поделбата на Стенли Црно-Декер, по 2010 спојување на Стенли Работи со Црно-Декер Од Производителот Тешки лесни Cycolac ниво со три лесно заменливи 360 ампули-plumb, ниво, 450. Топ читање функција.Магнетна лента, врз основа држи брзо да железо или челик. 1-5/8" x 23/32" телото.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат