• Новак
Nippers за Порцелан

Nippers за Порцелан

DEN 477.36

Достапност
Достапно за нарачка

Направени од нерѓосувачки челик.Лесен за употреба.Тоа мерки 23 см во дијаметар. 83942 Карактеристики : -Nippers за Порцелан.-Nippers за различни апликации.-На nippers за порцелан се специјално дизајнирани за да се намали тесни ленти.-Опремени со волфрам јаглерод постигнувајќи тркала со титаниум површински третман за повеќе корисен век на траење.-Со помош на нежно пак, ролни може да се repositioned кога нивните vertex почнуваат да носат.Спецификации : -Ако целосно ги носиме, тие може да бидат заменети од страна на нивните соодветни резервни парче, 18 мм WIDIA ЗЛАТО долг живот резервни постигнувајќи тркала (Уп. 01953).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Нови Lon0167 Жолта Пластична Избрана Обложена се Справи со Лист сигурен ефикасност Алатка за Сечење за Воздухопловство

Име на производ (издржливи во употреба) : Авијација Snips;Материјал : Пад (најновата технологија) Кован Чели

DEN 222.72

Електрични Видов Домаќинство Мал рачен Влезете Видов Батерија Отворено Литиум Батерија Синџир Виде Ножот високо-енергетски

Можете слободно да ја прилагодите одбивни на синџирот според дијаметар на дрвото за да се спречи пилеви

DEN 1293.60

Спирала Рутер Малку, Висока Цврстина Висока Цврстина Функционална Топката Крајот Мелница, Сина за Мелење Сечење

Особено погоден за 3 D олеснување и сложени 3 D резба.Се користи за гравирање, дупчење, мелничката, сечење

DEN 268.56