• Новак
Среден запад Алат и Прибор за јадење MW-GNDS Олук Помине Возачот со 8 Денар Ноктите

Среден запад Алат и Прибор за јадење MW-GNDS Олук Помине Возачот со 8 Денар Ноктите

DEN 714.72

Достапност
Достапно за нарачка

КВАЛИТЕТОТ ОЛУК ПОМИНЕ ВОЗАЧОТ СО ПАЛЕТИ НОКТИ : Направи insallations и поправки побрзо и полесно со овој квалитет среден запад производ.ИЗДРЖЛИВИ РАБОТА : Со закоравен челик удар, овој олук помине возачот е долга-трајни и издржливи за секој проект.ФЛЕКСИБИЛНА УПОТРЕБА : се Вози 8-денар помине модел стилови со 2-1/8" грлото длабочина.ТОПКАТА ИМАЈЌИ : Ова среден запад алатка е бакар обложени и челик топката-лого за непречено дејствување, и хексадецимален облик за сигурен зафат.НАПРАВЕНИ ВО САД : Со своите здрав и квалитетен дизајн, можете да имате доверба во овој Направен во Америка алатка.Ако ви се грижи за квалитетот на алатки ги користите или да го продаде, ќе го цениме компанија која се грижи за квалитетот на алатки тоа го прави.Нашиот Пристап, Трим, и Олук Алатки се прецизност изграден трговци алатки кои навистина се направи инсталација и поправка на обвивка, трим, и олук побрзо, полесно и побезбедно.Оваа Олук помине возачот е constucted користење на челик, прекалени за долгорочната трајност.Бакар обложен челик топката-лого за непречено акција.Тоа е 9.75"(247.65 mm) во должина од за екстра стигне и е хексадецимален облик за сигурна потпора.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Спирала Рутер Малку, Висока Цврстина Висока Цврстина Функционална Топката Крајот Мелница, Сина за Мелење Сечење

Особено погоден за 3 D олеснување и сложени 3 D резба.Се користи за гравирање, дупчење, мелничката, сечење �

DEN 268.56

Нови Lon0167 Жолта Пластична Избрана Обложена се Справи со Лист сигурен ефикасност Алатка за Сечење за Воздухопловство

Име на производ (издржливи во употреба) : Авијација Snips;Материјал : Пад (најновата технологија) Кован Чели

DEN 222.72

Електрични Видов Домаќинство Мал рачен Влезете Видов Батерија Отворено Литиум Батерија Синџир Виде Ножот високо-енергетски

Можете слободно да ја прилагодите одбивни на синџирот според дијаметар на дрвото за да се спречи пилеви

DEN 1293.60