• Новак
Aexit 8 Долга Рака Алатки Рака Алатка Жолта Костец Столар е Pincers Nippers & Snips Кула Клешти

Aexit 8 Долга Рака Алатки Рака Алатка Жолта Костец Столар е Pincers Nippers & Snips Кула Клешти

DEN 2004.00

Достапност
Достапно за нарачка

Име на производ : Столар Pincers;Материјал : Хром-vanadium Челик, ПВЦ.Боја : Црна, Жолта;Главата Големина : 21 x 23mm/ 0.83" x 0.9" (L*Макс.W).Димензија : 205 x 47mm/ 8" x 1.9" (L*W).Нето Тежина : 361g.Пакет Содржина : 1 x Столар Pincers.На pincer е една рака алатка која се користи во многу ситуации каде механички предност е потребно да се малку, намали или да се повлече на објектот.совршен за Работилница, DIY, лента со алатки, Насловна Занаети, Хобисти, Modelers или за Трговија употреба , како што се Столари Joiners итн.0.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Спирала Рутер Малку, Висока Цврстина Висока Цврстина Функционална Топката Крајот Мелница, Сина за Мелење Сечење

Особено погоден за 3 D олеснување и сложени 3 D резба.Се користи за гравирање, дупчење, мелничката, сечење

DEN 268.56

Електрични Видов Домаќинство Мал рачен Влезете Видов Батерија Отворено Литиум Батерија Синџир Виде Ножот високо-енергетски

Можете слободно да ја прилагодите одбивни на синџирот според дијаметар на дрвото за да се спречи пилеви

DEN 1293.60

Нови Lon0167 Жолта Пластична Избрана Обложена се Справи со Лист сигурен ефикасност Алатка за Сечење за Воздухопловство

Име на производ (издржливи во употреба) : Авијација Snips;Материјал : Пад (најновата технологија) Кован Чели

DEN 222.72