• Новак
Truper 38464 10-Инчен Заобиколат Pruner со Челик Contoured Рачка

Truper 38464 10-Инчен Заобиколат Pruner со Челик Contoured Рачка

DEN 599.28

Достапност
Достапно за нарачка

Прецизност остри ножот за брзо и лесно режење. 8-инчен капка фалсификувани ножот за години на живот.Челик contoured рачки за удобен зафат.Имајте грмушки и жива ограда исечените и во совет топ форма!.Акции на квалитетот truper алатки за други проекти денес.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Нови Lon0167 Жолта Пластична Избрана Обложена се Справи со Лист сигурен ефикасност Алатка за Сечење за Воздухопловство

Име на производ (издржливи во употреба) : Авијација Snips;Материјал : Пад (најновата технологија) Кован Чели

DEN 222.72

Електрични Видов Домаќинство Мал рачен Влезете Видов Батерија Отворено Литиум Батерија Синџир Виде Ножот високо-енергетски

Можете слободно да ја прилагодите одбивни на синџирот според дијаметар на дрвото за да се спречи пилеви

DEN 1293.60