• Новак
Proferred T02001 Авијација Snips, TPR Зафат, Директно Намалување на

Proferred T02001 Авијација Snips, TPR Зафат, Директно Намалување на

DEN 392.88

Достапност
Достапно за нарачка

Ги исполнува или го надминува индустрија спецификација ANSI/ASME B107.16-1998. Капка фалсификувани Хром-Молибден Легиран челик ножеви.Брзо и едноставно изворска-слободен автоматско latch дизајн (една страна порака), нуди дополнителна безбедност.Serrated остро перки, индукција закорави.Удобноста зафат за супериорен griping сила и долговечност.Земја на потекло : Кина.Proferred Авијација Snips, Tpr Зафат, Изрез Се Намали, T02004.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Електрични Видов Домаќинство Мал рачен Влезете Видов Батерија Отворено Литиум Батерија Синџир Виде Ножот високо-енергетски

Можете слободно да ја прилагодите одбивни на синџирот според дијаметар на дрвото за да се спречи пилеви

DEN 1293.60

Нови Lon0167 Жолта Пластична Избрана Обложена се Справи со Лист сигурен ефикасност Алатка за Сечење за Воздухопловство

Име на производ (издржливи во употреба) : Авијација Snips;Материјал : Пад (најновата технологија) Кован Чели

DEN 222.72

Спирала Рутер Малку, Висока Цврстина Висока Цврстина Функционална Топката Крајот Мелница, Сина за Мелење Сечење

Особено погоден за 3 D олеснување и сложени 3 D резба.Се користи за гравирање, дупчење, мелничката, сечење �

DEN 268.56