• Новак
Дијагонала Страна Сечење Жица Секачи 7 (175mm) Клешти Snips TE643

Дијагонала Страна Сечење Жица Секачи 7 (175mm) Клешти Snips TE643

DEN 503.28

Достапност
Достапно за нарачка

7" Дијагонала Страна Сечење Клешти.Висока потпора Дизајн.Rubberised рачки за удобност.Хром Vanadium Челична Конструкција.Прецизно сечење совети.Гаража / DIY/ Индустрија / Возило Реставрација /комплет за во Автомобил/ Работилницата.2 Компонента удобност костец се одлични за континуирана работа.Прецизност направени од страна сечење клешти.Сатенски хром финиш.Опремени со удобно црна / црвена гумени рачки за дополнителна контрола и удобност.Клешти мерка 175mm (7") во вкупна должина прибл.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Нови Lon0167 Жолта Пластична Избрана Обложена се Справи со Лист сигурен ефикасност Алатка за Сечење за Воздухопловство

Име на производ (издржливи во употреба) : Авијација Snips;Материјал : Пад (најновата технологија) Кован Чели

DEN 222.72

Спирала Рутер Малку, Висока Цврстина Висока Цврстина Функционална Топката Крајот Мелница, Сина за Мелење Сечење

Особено погоден за 3 D олеснување и сложени 3 D резба.Се користи за гравирање, дупчење, мелничката, сечење

DEN 268.56

Електрични Видов Домаќинство Мал рачен Влезете Видов Батерија Отворено Литиум Батерија Синџир Виде Ножот високо-енергетски

Можете слободно да ја прилагодите одбивни на синџирот според дијаметар на дрвото за да се спречи пилеви

DEN 1293.60