• Новак
Aexit Добри Перформанси Жолта Рака Алатки се Справи со Челик Гром Машина Клешти Nippers & Snips Алатка 20cm

Aexit Добри Перформанси Жолта Рака Алатки се Справи со Челик Гром Машина Клешти Nippers & Snips Алатка 20cm

DEN 454.08

Достапност
Достапно за нарачка

Име На Производ : Гром Машина;Материјал : Метал, Пластика.Должина(Приближно) : 1.5 cm / 0.6";Затворена Вкупната Големина(Приближно) : 20 x 5.5 x 1.3 см / 7.9"x 2.2"x 0.5"(L*W*T).Боја : Црна, Yellow.Net Тежина : 310g.Пакет Содржина : 1 x Гром Машина.Спецификација : Опис : Соединение шарки да се зголеми потпора и сечење сила.Одлично за сечење завртки, padlocks, прачки, заковки, итн.0.

Спецификацијата

Description:
Compound hinges to maximize leverage and cutting force. :
Great for cutting bolts, padlocks, rods, rivets, etc. :

Со стоката дадена додека купуваат

Електрични Видов Домаќинство Мал рачен Влезете Видов Батерија Отворено Литиум Батерија Синџир Виде Ножот високо-енергетски

Можете слободно да ја прилагодите одбивни на синџирот според дијаметар на дрвото за да се спречи пилеви

DEN 1293.60

Спирала Рутер Малку, Висока Цврстина Висока Цврстина Функционална Топката Крајот Мелница, Сина за Мелење Сечење

Особено погоден за 3 D олеснување и сложени 3 D резба.Се користи за гравирање, дупчење, мелничката, сечење

DEN 268.56