• Новак
Нови Lon0167 Црвено Црн Вклучени се Справи со Лим Сечење сигурен ефикасност Алатка Право Намали Авијација Snips 10(id:б14 7e 08 b09)

Нови Lon0167 Црвено Црн Вклучени се Справи со Лим Сечење сигурен ефикасност Алатка Право Намали Авијација Snips

DEN 456.72

Достапност
Достапно за нарачка

Име на производ (издржливи во употреба) : Авијација Snips;Тип : Право (најновата технологија) се Намали.Материјал : faultless Откажат од Кован Челик, Пластика;Боја : unexcelled Црвена, Црна.Вкупната Големина(Затвори) Внимателно избрани : 260 x 75 ум-дува x 25мм/ 10" сериозен x 3" x 1" (L*W*T).Тежина : севкупното 419g.Пакет Содржина совршен во изработка : 1 x уредни Авијација Snips.a0bf532011087c5e Tips : Поради различни монитори, снимање светлина, фактори на животната средина и други причини, постојат некои боја разлики кои постојат објективно и не може да се избегне.Но обично не влијае на користењето на производот, ако предвид овие, ве молиме да се разгледа внимателно пред да го купат.ви благодариме!Рачката за Заклучување за Безбедно умерена цена за Складирање.Удобно, Колор-Кодирани Пластични Рачки изработка Намалат Заморот.Директно Сечење и Вилиците се Спречи препорачува Лизга.Соединение Потпора за Максимална Сечење Сила.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Електрични Видов Домаќинство Мал рачен Влезете Видов Батерија Отворено Литиум Батерија Синџир Виде Ножот високо-енергетски

Можете слободно да ја прилагодите одбивни на синџирот според дијаметар на дрвото за да се спречи пилеви

DEN 1293.60

Спирала Рутер Малку, Висока Цврстина Висока Цврстина Функционална Топката Крајот Мелница, Сина за Мелење Сечење

Особено погоден за 3 D олеснување и сложени 3 D резба.Се користи за гравирање, дупчење, мелничката, сечење

DEN 268.56