• Новак
Младата Wiss 4-3/4 Индустриски Тема Остра Точка Nippers - TC1

Младата Wiss 4-3/4 Индустриски Тема Остра Точка Nippers - TC1

DEN 460.56

Достапност
Достапно за нарачка

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е ограничено време попуст.Попуст не се однесува на дигитални содржини.Попуст добро, додека резерви трае или се додека не се повлечени од страна .Превозот давачки и даноци може да се примени за пред-намалените цени.го задржува правото да го измени или да го раскине попуст во секое време.Ако било кој од производите или содржина поврзани со овој попуст се врати, вашиот наплата е еднаква на количината што ја платиле за производот или содржината, предмет на важечките наплата политики.Квалитет Топло Капка-Кован Челик Прибор За Јадење.Авто-Отворање На Пролетта-Акција Обезбедува Брз, Лесен За Сечење.Целосно Никел-Позлатен.Остри Поени.Опис На Производот Алатка Должина : 4-3/4 Нож Должина (Во.) : 1-1/8 Завршница На Рачки : Никел-Обложено Точка Стил : Остар.Од Производителот Wiss' Индустриски Тема Nippers обезбеди напор сечење на конец.Одлично за шиење, seaming, и да се прилагоди на работа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Електрични Видов Домаќинство Мал рачен Влезете Видов Батерија Отворено Литиум Батерија Синџир Виде Ножот високо-енергетски

Можете слободно да ја прилагодите одбивни на синџирот според дијаметар на дрвото за да се спречи пилеви

DEN 1293.60

Нови Lon0167 Жолта Пластична Избрана Обложена се Справи со Лист сигурен ефикасност Алатка за Сечење за Воздухопловство

Име на производ (издржливи во употреба) : Авијација Snips;Материјал : Пад (најновата технологија) Кован Чели

DEN 222.72

Спирала Рутер Малку, Висока Цврстина Висока Цврстина Функционална Топката Крајот Мелница, Сина за Мелење Сечење

Особено погоден за 3 D олеснување и сложени 3 D резба.Се користи за гравирање, дупчење, мелничката, сечење

DEN 268.56