• Новак
ISL®-Екстра Долг Пети Ноктите Ножици Clippers Секачи за Болка во Грбот Chiropody Podiatry,

ISL®-Екстра Долг Пети Ноктите Ножици Clippers Секачи за Болка во Грбот Chiropody Podiatry,

DEN 455.76

Достапност
Достапно за нарачка

Уникатен дизајн, специјално направен за луѓето кои страдаат од артритис, болки во грбот или оштетување на движење.Оваа најсовремена дизајн му овозможува на корисникот за да стигнат до оние тешко да младоженецот области без губење на прецизноста.Екстра долг пети ноктите ножици Погоден за нокти, педикир, други chiropody користи ја Прави помине сечење лесно за луѓето со артритис или болки во грбот.Се користат од страна на Професионалци во Светот Обновливи Задоволство 100% Гарантира.Нерѓосувачки челик ,целосно autoclaveable.Еден Голем Лак.Екстра долг пети ноктите ножици, специјално дизајниран за лицата со болка во грбот кој се наоѓа dificult да се наведнуваат надолу.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Нови Lon0167 Жолта Пластична Избрана Обложена се Справи со Лист сигурен ефикасност Алатка за Сечење за Воздухопловство

Име на производ (издржливи во употреба) : Авијација Snips;Материјал : Пад (најновата технологија) Кован Чели

DEN 222.72

Електрични Видов Домаќинство Мал рачен Влезете Видов Батерија Отворено Литиум Батерија Синџир Виде Ножот високо-енергетски

Можете слободно да ја прилагодите одбивни на синџирот според дијаметар на дрвото за да се спречи пилеви

DEN 1293.60

Спирала Рутер Малку, Висока Цврстина Висока Цврстина Функционална Топката Крајот Мелница, Сина за Мелење Сечење

Особено погоден за 3 D олеснување и сложени 3 D резба.Се користи за гравирање, дупчење, мелничката, сечење

DEN 268.56