• Новак
Husqvarna 532137646 Вретено Поправка Комплет За Husqvarna/Poulan/Roper/Занаетчии/Плевел Јаде

Husqvarna 532137646 Вретено Поправка Комплет За Husqvarna/Poulan/Roper/Занаетчии/Плевел Јаде

DEN 573.12

Достапност
Достапно за нарачка

Замена на дел за многу брендови, вклучувајќи Husqvarna, Poulan, Poulan Про, roper, Артикли/Занатски, и Плевел Јаде.Се вклопува 36, 38 и 42 инчи вентилирани палуби со 5-точка ѕвезда во облик на центар дупка ножеви, двојно хексадецимален spline макара.Original equipment manufacturer замена дел; ги вклучува врвот и на дното лого и заклучување орев. 1 Година гаранција за дефекти во материјалот или изработката.Надворешен дијаметар е 3/4 инчи, должина е 7-инчи.Husqvarna, Poulan, Poulan Про, Roper, Артикли/Занатски, и Плевел Јаде 532137646 Вретено Поправка Комплет.Тековната дел број 532137646 заменува дел броеви 128285, 137645, 137641, 133172, 532133172, 532128285, 137646, 532137645, 532137641, 137646 MS, 137646 CS, 137646, 531137646, 539110060, и 137645 X900. Одговара на 36-инчен, 38-инчен & 42-инчен вентилирани палуби со 5-точка ѕвезда во облик на центар дупка ножеви.Користење со #252-0641 Домување.Двојно хексадецимален spline макара.Вклучува врвот и на дното лого и заклучување орев.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Спирала Рутер Малку, Висока Цврстина Висока Цврстина Функционална Топката Крајот Мелница, Сина за Мелење Сечење

Особено погоден за 3 D олеснување и сложени 3 D резба.Се користи за гравирање, дупчење, мелничката, сечење

DEN 268.56

Електрични Видов Домаќинство Мал рачен Влезете Видов Батерија Отворено Литиум Батерија Синџир Виде Ножот високо-енергетски

Можете слободно да ја прилагодите одбивни на синџирот според дијаметар на дрвото за да се спречи пилеви

DEN 1293.60