• Новак
Aexit Црвено Црна Рака Управувана Алатки се Справи со Лист Алатка за Сечење Право Намали Авијација Snips 10 Модел:76as24qo381

Aexit Црвено Црна Рака Управувана Алатки се Справи со Лист Алатка за Сечење Право Намали Авијација Snips 10

DEN 459.36

Достапност
Достапно за нарачка

Вкупната Големина(Затвори) : 260 x 75 x 25мм/ 10" x 3" x 1" (L*W*T).Име На Производ : Авијација Snips;Тип : Правото Да Ги Намали.Тежина : 419g.Материјал : Откажат Од Кован Челик, Пластика;Боја : Црвена, Црна.Пакет Содржина : 1 x Авијација Snips(362779ewet111255y Ud R765919).Рачката за Заклучување за Безбедно Чување.Удобно, Колор-Кодирани Пластични Рачки Намалат Заморот.Директно Сечење И Вилиците Се Спречи Лизга.Соединение Потпора за Максимална Сечење Сила.(771uiyh6987sedt2391) Enviamos ел envío desde Кина por он período де 10 30 días.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Спирала Рутер Малку, Висока Цврстина Висока Цврстина Функционална Топката Крајот Мелница, Сина за Мелење Сечење

Особено погоден за 3 D олеснување и сложени 3 D резба.Се користи за гравирање, дупчење, мелничката, сечење

DEN 268.56

Електрични Видов Домаќинство Мал рачен Влезете Видов Батерија Отворено Литиум Батерија Синџир Виде Ножот високо-енергетски

Можете слободно да ја прилагодите одбивни на синџирот според дијаметар на дрвото за да се спречи пилеви

DEN 1293.60