• Новак
2X CamKix Игра Случаи Компатибилен со Nintendo 3DS - се Вклопува до 44 Игри, 4 SD Картички, 4 Micro SD/ТФ Картички и 4 Перо Пенкала - Заштитен Систем за Складирање на Играта Картичка Ор?

2X CamKix Игра Случаи Компатибилен со Nintendo 3DS - се Вклопува до 44 Игри, 4 SD Картички, 4 Micro SD/ТФ Картички

DEN 287.76

Достапност
Достапно за нарачка

✅ Го ШТИТИ ВАШИОТ NINTENDO 3 DS ИГРИ ►Чувајте ги вашите Nintendo 3 DS игри заштитени со овие тешки и лесни случаи. ✅ Се ВКЛОПУВА ДО 44 ИГРИ, 4 X SD, 4 X MICRO SD/ТФ, 4 X СПЕЦИЈАЛНОТО ПЕНКАЛО ►Секоја од двете тави во внатрешноста на случај има 12 слотови, овозможувајќи ви да вметнете до 22 Nintendo 3 DS игри, 2 SD картички, 2 Micro SD/ТФ картички и 2 Перо Пенкала..за секој случај!. ✅ ЧУВА ВАШИТЕ ИГРИ ОРГАНИЗИРАНИ ►На коцки внатре во случај ќе ви овозможи да се сортира и организира вашите Nintendo 3 DS игри во било која цел што сакате. ✅ ИДЕАЛНИ ЗА СКЛАДИРАЊЕ И ПАТУВАЊЕ ►Безбедно да се земе вашата Nintendo 3 DS игри со вас било каде. ✅ ТРЕБА ПОВЕЌЕ? ►Други Cam Kix додатоци се достапни за да се надополни, заштита и чистење на вашиот пренослив игри конзола, телефон, (акција) камерата или летало.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат