• Новак
Г-дин&Г-ѓа Неонски Знак за Ѕид, Спална соба, Дома,Оркестарот,Кул Бело Неонски Знак за Bachelorette Партија Бар Club, Роденден, Свадба Декорација Големина - 50 x20 cm

Г-дин&Г-ѓа Неонски Знак за Ѕид, Спална соба, Дома,Оркестарот,Кул Бело Неонски Знак за Bachelorette Партија

DEN 2639.76

Достапност
Достапно за нарачка

Осветлете : брилијантен Неонски Знак Светлата се покаже низ вашиот ѕид, windows или од врата на врата.оваа ставка може да светне и да го промените вашиот простор, тоа може да биде декорација за да се направи вашата партија уметнички.Создавање на пријатна и романтична атмосфера.Еколошки и Издржливи : нов LED цевка технологија-неонски светла се изработени од обоени силикони цевки и акрил дното плоча.Во споредба со традиционалните стакло неонски светла, тоа е посветла, побезбедно, еколошки, издржливи, заштеда на енергија, никаква бучава, без топлина, лесен за употреба во различни сцени.Лесен за користење : Овој производ доаѓа заедно со Кристал линија, DC12 V адаптер, само планината, и приклучок во.Повеќе погодна:Bachelorette Партија Ангажман Партија Првиот Роденден на Услуги,роденден итн партија во хотел, ресторан или на забава во домот итн Favor Size-50 x 30cm.Обезбедување на квалитет : Живот услуга.Ако имате било какви прашања или идеи за време на употреба, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

ifreelife Цреша Неонски Знаци Предводени Неонски Знаци Црвено Светло Декор Естетски Led Светло Овошје Ноќ Светлина

Правење Шарени Живот : Ifreelife цреша неонски знаци (8.07 инчен*7.28 инчи) се рачно изработени, ќе се создаде при�

DEN 335.76

Неонски Знаци Вино Стакло, ПРЕДВОДЕНА Неонски Светла за Ѕид Оркестарот на Батеријата/USB Управувана Ноќ Светлата

1.Вино Стакло Неонски Светла Вино стакло led пријавете се со светла, идеална око фаќање украс за да ви пом�

DEN 311.76

Лилјак Неонски Знаци,Неонски Знаци за Ѕид Оркестарот ноќта на Вештерките Декорација Лилјак Led Неонски Знак,ноќта

【Декор Естетски】 : Бат неонски знак за естетска декор, симпатична соба оркестарот за тинејџерски девој

DEN 335.76

Обичај Ајде Партија Предводена Неонски Светлосни Знаци за Спалната соба Ѕид Оркестарот Индивидуални Персоналните

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 2877.60

Срцето Неонски Знак, ПРЕДВОДЕНА Неонски Светлина Батеријата или USB Управувана Срцето Декоративни Неонски Светлина,

????Осветлете ја Вашата Соба : Led Неонски Срце Светлината до вашиот дом и носи романтичен амбиент во вашат�

DEN 1776.00