• Новак
Keratin Комплексен Природен Keratin Мазнење Третман Со Разубават Чешел

Keratin Комплексен Природен Keratin Мазнење Третман Со Разубават Чешел

DEN 574.56

Достапност
Достапно за нарачка

Keratin Комплекс Потпис наградуваниот Професионални 8 Унца Keratin Мазнење Третман Нуди Мазнење Решение.Keratin Комплекс Мазнење Третман Infuses Изгубениот Keratin Во Вашата Коса За Поправка Години на Штетата и Враќање на Косата Здравје.Keratin и Дополнителни Климатизација Агенти Помогне да се Негуваат и да се Зајакне Косата, Додека Враќање на Мазност и Сјај.Пакетот Вклучува Сопствени Направени Разубават Чешел За Лесна Апликација и Мазна Коса Одржување.Keratin е влакнести протеини, природно се наоѓа во косата.Делува како заштитен штит против влажност, главната причина на frizz.Со текот на времето косата ја губи keratin од изложување на сонце, животната средина, стил и хемиски услуги.Третманот се применува, продорен на косата е cuticle.Хидролизирани keratin зајакнува keratin обврзници од внатре, поправка на штетата + мазнење на косата вратило.Keratin и дополнителни климатизација агенти помогне да се негуваат + зајакнување на косата, додека враќање на мазност и сјај.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат