• Новак
Мажите Црна Видео Игра Оружје Гејмер Вратоврска Полиестер Свила Мека Бизнис Господин Врзување Вратоврска

Мажите Црна Видео Игра Оружје Гејмер Вратоврска Полиестер Свила Мека Бизнис Господин Врзување Вратоврска

DEN 335.76

Достапност
Достапно за нарачка

100% Полиестер.Тоа може да биде пристоен подарок за мажите, или доброто присутни за локална употреба.Така што ќе може да се најде еден кој најдобро одговара на вашиот стил, личност, или специјална облека.Се чувствуваат слободни да го носат овој слаби вратоврска во секој час од денот или ноќта, и во двата неформални и формални настани.што не е во ред со него.МАТЕРИЈАЛ : Висок квалитет 100% полиестер ткаенини врски.Тоа ќе остане во одлична состојба за многу повеќе!Откако ќе се одржи оваа вратоврска во вашите раце, веднаш ќе се разбере својата неверојатна квалитет и вие сте дефинитивно ќе љубов нејзината мека и мазна чувство.Вие нема да бидете разочарани од ткаенини ние ги користиме на сите наши врски.ПРИЛИКИ & ПОДАРОК : Секојдневно носење, роденден, свадба, ангажман, забава, бизнис, статистика, состанок, празник годишнини, graduations, Формални Вечери, денот на вљубените, денот на таткото, anyday подароци за мажите, boyfriens, тато, старец, љубовници, наставниците, Мисионери.Значи, ако сакате да изненади некој посебен, можете да не одат во ред со оваа ткаеше вратоврска!.СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : Стандард Возрасни Должина : 57 Инчи.Ширина : 3.2 Инчи.Некои врски се премногу долги и широки, па дури и ако тие имаат стилски модел, тие не изгледаат добро за тоа прашање.COLORFULSKY има направено сигурни дека ова вратоврска за мажите има право должина и широчина, така што таа може да изгледаат добро на сите луѓе!Што не веруваат во нас?Добиете разговорно вратоврска денес и обидете се тоа!.ИСПОРАКА МЕТОД : Обично 6-15 дена од USPS.Можеби побрзо.Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме кликнете на "Додади во Кошничка".Вашето задоволство е наша цел!За да видите повеќе слични производи, ве молиме да кликнете на името на брендот COLORFULSKY или да пребарувате во нашата продавница.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат