• Новак
Батеријата на Задниот Поклопец за Huawei Y9 (2019) Премиум Квалитет (Боја : Црна)

Батеријата на Задниот Поклопец за Huawei Y9 (2019) Премиум Квалитет (Боја : Црна)

DEN 1406.40

Достапност
Достапно за нарачка

Задниот поклопец замена за Huawei Y9 (2019).Замени скршен или нефункционален назад домување покрие со нова.Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот.Целосно се вклопуваат и да работат.Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови. 1. Задниот поклопец замена за Huawei Y9 (2019)2. Замени скршен или нефункционален назад домување покрие со нови one3. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред shipping4. Целосно се вклопуваат и work5. Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат