• Новак
youanshanghang Поправка Делови за Замена/Замени Ултра Назад на Капакот на Батеријата за Sony Xperia XA (Графит Црн) (Боја : Color2)

youanshanghang Поправка Делови за Замена/Замени Ултра Назад на Капакот на Батеријата за Sony Xperia XA (Графит

DEN 648.00

Достапност
Достапно за нарачка

Ултра Назад на Капакот на Батеријата за Sony Xperia XA (Графит Црна). 1. Висок квалитет назад домување покрие замена за Sony Xperia XA Ultra2. Замени скршен или нефункционален назад домување покрие со нова 3. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот 4. Професионалната инсталација е препорачливо.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат