• Новак
DDTAO Батеријата на Задниот Поклопец за Xiaomi Redmi 9C (Боја : Сина)

DDTAO Батеријата на Задниот Поклопец за Xiaomi Redmi 9C (Боја : Сина)

DEN 297.60

Достапност
Достапно за нарачка

Телефон задниот поклопец.Батеријата на Задниот Поклопец за Xiaomi Redmi 9 C.Телефонот назад cover1. Задниот поклопец замена за Xiaomi Redmi 9 C2. Замени скршен или нефункционален назад домување покрие со нови one3. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред shipping4. Целосно се вклопуваат и work5. Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат