• Новак
WANAO02 Батеријата на Задниот Поклопец со Страна Skys за Huawei Чест 8C (Црна) SDOJOG (Боја : Сина)

WANAO02 Батеријата на Задниот Поклопец со Страна Skys за Huawei Чест 8C (Црна) SDOJOG (Боја : Сина)

DEN 1425.60

Достапност
Достапно за нарачка

Тоа се користи за да се поправат оштетените SIM картичката или не работи фах слот Прецизни фитинг, толку совршен натпревар.Сеопфатен Комплет за поправка : Комплетен Сет на највисок квалитет, вклучувајќи и Професионална SIM Картичка Садот Извадете го Pin от.Само трошат малку пари за да се добие нов изглед за вашиот телефон.Замена на sim картичка фах држач за вашиот стар скршени, напукнато или неработни sim картичка фах носителот Совршено се вклопуваат.Батеријата на Задниот Поклопец со Страна Skys за Huawei Чест 8 C(Црна).Секој објект има се проверуваат и во добра состојба со разумна цена пред shipping1. Задниот поклопец замена за Huawei Чест 8 C 2. Замени скршен или нефункционален назад домување покрие со нова 3. Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот 4. Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат